تفلون مایع فورس

تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: متفرقه
0 تومان

چسب تفلون مایع فورس، مایعی غلیظ با قابلیت باز شدن مجدد، می تواند گزینه مناسبی برای لوله های انتقال آب، روغن، هوا، مایعات، گاز و لوله های انتقال مواد شیمیایی غیر خورنده باشد. تحمل فشار این چسب تا ۷۰۰ بار است. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به این موارد اشاره کرد: مناسب برای تمام سیالات طبق استاندارد TSE EN 751-1، این محصول برای آب بندی لوله های فلزی بزرگ صنعتی قابل استفاده می باشد، قابل استفاده بر روی لوله های آب آشامیدنی، حفظ مقاومت در برابر ضربه و آلودگی تا مدت ها پس از نصب، دارای تاییدیه های جهانی برای آب آشامیدنی و تاسیسات گاز.

نحوه استفاده: قبل از استفاده محل مورد نظر را از هرگونه روغن و گرد و خاک و… کاملا تمیز نمایید سپس چسب تفلون فورس را به هر دو طرف نر و مادگی لوله ها و فلنج ها بین یک الی سه رزوه ابتدایی اتصال دور تا دور (۳۶۰ درجه) آغشته نموده و سپس متصل نمایید. بعد از محکم کردن اتصال، مایع بیرون زده از رزوه ها هرگز خشک نمی شود و با یک دستمال، می توانید به راحتی آن را تمیز نمایید. جهت باز نمودن نیز می توانید به کمک آچار به آسانی اتصال را باز نمایید.

 

حجم: 50ml
رنگ: مایع آبی
سفت شدن اولیه: 45-15 دقیقه
سفت شدن نهایی :24 ساعت
ویسکوزیته: Cps 16000 - 14000
دمای مورد کاربرد: C°-50 تا C°+150
تحمل فشار تا :700 بار
مقاومت پیچشی اولیه :Nm 20
مقاومت پیچشی ثانویه :Nm 7
سایر توضیحات:
پرکاربرد در لوله کشی ساختمانی و صنعتی اتصالات تا 2 اینچدارای استاندارد CE اروپا (قابل استفاده برای انواع گازها)دارای استاندارد DVGW آلمان برای آب آشامیدنیدارای استاندارد TSE ترکیه