جا دستمال توالت سروسفید

تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: سنی پلاستیک
59,000 تومان
53,000 تومان

جادستمال توالت سرو

این محصول دارای استاندارد ایزو 9001 و 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش بدون قید و شرط میباشد.

دستمال توالت بدلیل ماهیت مصرف آن یکی از ضروری ترین و موثرترین کالاها در رعایت نظافت و بهداشت میباشد. اما از آنجاییکه غالبا" در توالت ها و سرویس های بهداشتی قرار میگیرد و همگان بر آلوده بودن این محیط ها بویژه در اماکن عمومی اذعان دارند، دستمال باید درون محفظه ای باشد تا از آلودگی های محیط دور بماند. از طرفی قرار گرفتن دستمال در یک محیط بسته مثل کابینت، آن را از دسترس خارج کرده و امکان استفاده از آن را دشوار مینماید. بنظر میرسد ایده ساخت جادستمال توالت نیز بر همین اساس بوده یعنی وسیله ای در اختیار باشد که بموازات محافظت از دستمال استفاده از آن را هم برای مصرف کننده میسر و ممکن کند.

از طرفی جادستمال توالت که معمولا" روی دیوار دستشویی و توالت نصب شده و یا روی سطحی بصورت ایستاده قرار میگیرد میتواند به عنوان وسیله ای دکوری در سرویس های بهداشتی محسوب شود به شرط آنکه زیبایی را که از آن انتظار میرود داشته باشد. زیبایی جزء صفات نسبی بوده و ارتباط کاملا" مستقیم با سلیقه افراد دارد. ممکن است جادستمال توالتی که از نظر یک مشتری زیباست مورد تایید دیگری نباشد. جادستمال توالت های تولید شرکت سنی پلاستیک بدلیل تنوع، نوع طراحی و رنگ بندی آنها مورد سلیقه عموم مردم بوده و به لحاظ جنس و کیفیت مورد تایید ایشان میباشد. محصولات تولید شرکت سنی از مواد اولیه مرغوب تولید شده و رنگ آنها در اثر شرایط محیطی تغییر نمیکند. از طرفی تنوع رنگی جادستمال های سنی، حق انتخاب مشتریان را برای خرید کالایی که با سایر اکسسوری های موجود در منازل ایشان همخوانی داشته باشد فراهم میکند.

توجه:

ممکن است مصرف مواد شوینده شیمیایی بمرور زمان رنگ محصول را تغییر دهد. پیشنهاد میشود جهت شستشو از محلول آب و پودرهای شوینده (تاید) استفاده کرده و سپس محصول را با دستمال خشک کنید.
 
جنس مواد : ABS
مدل : دیواری
سایر: وچود یک دیواره در قسمت پشت محصول موجب میشود دستمال توالت داخل آن در معرض دیوار و آلودگی های احتمالی روی آن قرار نگیرد.
تعداد در کارتن : 90