جا لیوانی آویز

تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: متفرقه
65,000 تومان
38,500 تومان

جا لیوانی آویز پارسا صنعت یک اکسسوری کاربردی و زیبا برای هر آشپزخانه ای است این جا لیوانی یکی از دغدغه های همه افرادی ، که زمانی را در آشپزخانه سپری می‌کنند را رفع می نماید. چون همانطور که همه ما می دانیم لیوان از پر مصرف ترین ظروف در آشپزخانه ها محسوب می شود و در طی روز بارها لیوان ها را می شوییم در این هنگام است که احساس نیاز پیدا می کنیم تا لیوان ها را در جایی قرار دهیم که ضمن خشک شدن سریع تر و دسترسی راحت تر به لیوان ها نه تنها نظم آشپزخانه را برهم نزند  بلکه به زیبا شدن محیط آشپزخانه نیز کمک کند در این زمان است که جالیوانی آویز پارسا صنعت به کمک ما می آید و از فضای بلا استفاده بین کابینتی یا فضای بین آبچک و سینک استفاده می کنند و به ما اجازه می دهند که تعداد زیادی از لیوان های خود را با سایزهای مختلف به صورت برعکس واریب  درون بازی های جالیوانی قرار دهیم تا هر چه زودتر خشک شود.

طراحی  جالیوانی آویز پارسا صنعت به این صورت است که از دو طبقه، که هر طبقه از سه بازو تشکیل شده است و می تواند شش لیوان را در خود جای دهد. همچنین این جالیوانی از دو پایه کوچک با روکش پلاستیکی تشکیل شده است که به دیوار پشت جالیوانی می چسبد و از تکان خوردن و افتادن آن جلوگیری  می کند..

 یکی از ویژگی‌های مهم جالیوانی ها این است که باید در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت داشته باشد زیرا به خاطر نوع کاربری، این جا لیوانی ها دائما در حال خیس شدن هستند. ما این مژده را به شما می دهیم که تمامی محصولات پارسا صنعت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل تمامی محصولات ما از ۲ سال گارانتی بی قید و شرط بهره مند هستند.

 همچنین از دیگر ویژگی های این محصول می‌توان سادگی نصب و زیبایی آن را ذکر کرد

 

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

جا اسکاچی آویز

65,000 تومان 46,200 تومان

جا ادویه آویز دو طبقه پلوتون -170

155,000 تومان 135,000 تومان

جامایع کاملیا سفید کروم

150,000 تومان 145,000 تومان