جا مایع ایمن آب مدل گلوریا

تاریخ تحویل: 1 الی 3 روز کاری
تولید کننده: ایمن آب
55,000 تومان
0 تومان

جا مایع

جا مایع همواره دست ­ها از طریق تماس با دنیای بیرون آلوده می­ شوند و شستشوی آن­ها از گذشته تا کنون مورد توجه بوده است. اما آنچه که در گذشته بوده صابون های جامد قدیمی است که خودشان امکان انتقال میکروب و ویروس را داشته اند و اکنون با پیشرفت علم جای خود را به مواد شوینده در جا مایع های امروزی داده اند. جا مایع سبب صرفه جویی در مایع دستشویی شده و به علاوه با کیفیت و قیمت مناسب نیز همراه بوده و می­ توان گفت مورد استفاده تمامی انسان­ ها و به ویژه در مکان­ های عمومی قرار گرفته است.

خرید جا مایع

خرید جا مایع در ابتدا اگر چه آسان به نظر می رسد اما اگر در طی خرید این محصول بسیاری ویژگی های مورد نیاز اعم از کیفیت و استحکام بالا، قابلیت نصب  سریع و راحت، امکان انتقال و جابه جایی  و بسیاری موارد دیگر در خرید جا مایع در نظر گرفته نشود قطعا به امری چالش برانگیز تبدیل خواهد شد.

قیمت جا مایع

قیمت جامایع از دیگر مواردی است که در هنگام خرید حائز اهمیت است. در شرکت ایمن آب، قعالیت خود را در زمینه فروش تجهیزات بهداشتی ساختمان از سال 1372 آغاز کرده و توانسته با فراهم کردن رضایت خاطر مشتریان اکنون با هتل­ها، بیمارستان­ ها، رستوران­ ها، باشگاه­ ها و …. تعامل و همکاری پیوسته در فروش این تجهیزات ایجاد نماید و به علاوه مناسب بودن قیمت جا مایع و کیفیت بالای آن، این محصول را از سایر رقبا متمایز ساخته است. فروش عمده انواع جامایع در سبک­ های متنوع از دیگر دست آوردهای این شرکت است. به منظور حذف واسطه ها و آگاهی از قیمت جا مایع  با شماره­ های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید.

بهترین جا مایع

بهترین جا مایع آن است که ویژگی­ های مورد انتظار افراد را برآورده سازد. میتوان گفت از ویژگی های بهترین جا مایع، قابلیت های نصب آسان بر روی تمامی سطوح، امکان انتقال و جا­ به­ جایی، کیفیت و استحکام بالا و مناسب بودن قیمت را داراست. این وژگی های خط مشی و سرلوحه­ ی متخصصین شرکت ایمن آب قرار گرفته است و تمام تلاش متخصصین بر آن بوده که رضایت 100% مشتریان خودر فراهم کند و این امر با یارای خداوند متعال و پشتکار متخصصین محقق یافته است.

  

دارای مکانیزم پمپ روان با پیشرفته ترین ارگونومی

این محصولات با بهره گیری از بهترین مواد اولیه تولید می گردد

جا مایع های ایمن آب را با اطمینان از عدم پیشامد خوردگی در مکانیزم یا وجود هر گونه نشتی برای انواع شوینده ها اعم از ژل های شستشو مایع دستشویی، ظرفشویی و غیره استفاده نمایید.

 

ظرفیت 400 سی سی
ابعاد 180/85/78 میلی لیتر
جنس پلاستیک