کابین دوش 4 گوش 80*80 لبه تقویت شده سوفیا

تاریخ تحویل: 1 هفته (Heavy Item)
تولید کننده: سنی پلاستیک
5,355,000 تومان
0 تومان

کابین دوش ها برای خانه‌هایی با حمام کوچک یا کسانی که قصد جدا کردن حمام از سرویس بهداشتی را دارند می‌توانند گزینه‌ بسیار مناسبی باشند زیرا علاوه بر استفاده بهینه از فضا، در زیباسازی حمام و سرویس بهداشتی نیز تاثیرگذارند. کابین دوش ها انواع مختلفی دارند و در واقع اتاقکی هستند شیشه‌ای که در مدل ساده‌ی آنها مستطیلی شکل و تنها دارای دوش بوده اما در مدل‌های پیشرفته‌تر دارای امکاناتی از قبیل دوش دستی، سیستم نمایش و کنترل دما، رادیو، تلفن، LCD نمایشی، ماساژور پا، سیستم‌های جکوزی، سونا، سیستم تهویه و سیستم نورپردازی LED سقفی و کناری میباشند. نوع دیگری از کابین دوش‌ها، مدل دست‌ساز بوده که متداول ترین و رایج ترین در بازار میباشند و نحوه نصب آن ها به اینصورت است که یک کلاف یا قاب بصورت کنج یا چهارگوش در گوشه ای از فضای حمام نصب شده و دیواره های شیشه ای کابین در این کلاف قرار داده میشوند که حکم دو دیواره کابین و در عین حال درب آن را دارند. در این نوع کابین دوش ها دو سمت دیگر کابین را دیوارهای حمام تشکیل میدهد. کابین دوش های ساخت سنی از این نوع میباشند.

در کابین دوش های موجود در بازار پروفیل های کلاف کابین از دو نوع آلومینیومی و پلیمری عرضه میشود که بهترین کیفیت مربوط به قاب های آلومینیومی است. زیرا این قاب ها خاصیت ضد آب و ضد خش دارند و در برابر اکسید شدن مقاوم بوده و به همین علت انتخاب بهتری نسبت به انواع پلیمری هستند. کلیه قاب های‌ کابین دوش های سنی از پروفیل آلومینیومی و در دو رنگ کروم و سفید میباشد. همچنین در کابین دوش های سنی، برای دیواره های کابین از شیشه‌های سخت و ایمن استفاده می‌شود که قطر آنها 5 میلی‌متر است. این شیشه ها از مقاومت بالا در برابر ضربه برخوردار بوده و همچنین با آببندی کامل، گرمای حمام را در خود نگاه می‌دارند. درهای کابین دوش‌های سنی بصورت کشویی باز شده که همین امر نیز موجب میشود فضای کمتری را اشغال کنند.

کابین دوش های سنی در دو مدل سه گوش و مربع عرضه شده و دارای زیردوشی میباشند. زیردوشی های سنی از ورق سه لایه با ضخامت 4 میلی متر از جنس PMMA/ABS/PMMA که با رزین پلی استر مقاوم شده تولید میشوند. سه لایه بودن ورق مصرف شده در تولید زیردوشی ها و روکش پلی استر آن موجب شده مقاومت زیردوشی در برابر نیروی وزن که مهمترین پارامتر در ویژگیهای آن میباشد تامین شود. از طرف دیگر زیردوشی های سنی دارای شاسی آهنی با ترکیب چوب میباشد که افزایش مقاومت زیردوشی ها را در پی دارد. یکی دیگر از ویژگیهای مهم یک زیردوشی عدم لغزنده بودن آنهاست که این مهم در زیردوشی های سنی مورد توجه قرار گرفته بدین صورت که طرح روی زیردوشی سطح آن را از حالت لغزنده بودن خارج کرده است.

اگر قصد خرید کابین دوش برای منزل خود دارید بهتر است هنگام خرید به نوع قاب‌، ضخامت شیشه کابین، ضخامت ورق زیردوشی و سطح آن توجه کنید.

 

ابعاد 200*90*90
جس پروفیل آلومینیومی
جنس شیشه سکوریت
ضخامت شیشه  5 میلیمتر
طرح شیشه شفاف
ابعاد زیروشی (سانتیمتر مربع) 90*90
جنس ورق زیردوشی ورق سه لایه PMMA/ABS/PMMA
درب كشويي